Szkoły, uczestniczące w projekcie w roku szkolnym 2014/2015:

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie
2. Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy w Warszawie
„Żagle” Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Stowarzyszenia „Sternik”
w Warszawie

 

 

Szkoły, które dołączyły do projektu w roku szkolnym 2015/2016:

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Kraszewicach
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie
Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren w Warszawie
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie
L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie

Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Szkoła Podstawowa im. św. Faustyny Kowalskiej w Wojciechowie

Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Okole
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi
Gimnazjum im. Edwarda hr. Krasińskiego w Radziejowicach
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Milewskiego w Gąsocinie
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Szóstej Pomorskiej Piechoty w Karlinie
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Struga w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego w Łodzi
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi

 

 

 

Szkoły i placówki edukacyjne, które przystąpiły indywidualnie do projektu w roku szkolnym 2016/2017:

 

Zespół Szkół Samorządowych w Augustowie
Szkoła Podstawowa w Będkowicach
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białaczowie
ZS nr 2 w Bieczu
Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
Zespół Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie
Zespół Szkół w Bożympolu Wielkim
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy
2 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu
3 LO im. Stefana Batorego w Chorzowie
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Chorzowie
Gimnazjum nr 2 w Chorzowie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kuźnia Talentów w Chotyni
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie
Gimnazjum Publiczne nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Katolickie Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
ZSOiZ w Czyżewie
Zespół Szkół Zawodowych Sztygarka w Dąbrowie Górniczej
Gimnazjum Publiczne im. Arkadego Fiedlera w Dębnie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie
SSP im. majora Henryka Dobrzańskiego ,, Hubala” w Gałdowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie
II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół STO w Gdańsku
Liceum Ogólnokształcące Mundurowe SPARTAKUS w Gdańsku
Szkoła podstawowa nr 27 w Gdańsku
Zespół Szkół nr 10 im. Królowej Jadwigi w Gdyni
Zespół Szkół w Gibach
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Giemlicach
MOS Giżycko
Liceum Ogólnokaształcące FILOMATA
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych im. Olimpijczyków Polskich w Gliwicach
Technikum nr 6 w ZSTiO w Gorzowie Wielkopolskim
Gimnazjum nr 2 Grochulska
Zespół Szkól Rolniczych CKP w Grodkowie
ZSP nr 2 Gryfino
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Guzewie
Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie
Zespół Oświatowy w Jedlance
Zespół Szkół w Kaletniku
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Kaliszu
Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu
Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej
Szkoła Podstawowa nr 34 w Katowicach
Zespół Szkół Gastronomicznych w Katowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu
Zespół Szkół im. Juliusza Verne’a w Kielcach
Zespól Szkól im. Jana Pawła II w Kleosinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie
Miejski Zespół Szkół w Kłodzku
Liceum Ogólnokształcące w Kole
Publiczne Gimnazjum im. St. Kard. Wyszyńskiego w Komprachcicach
Gimnazjum nr 7 Konin
Gimnazjum nr 1 im. KEN w Koronowie
Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kucharach
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kudowie Zdroju
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie
Szkoła Podstawowa w Licheniu Starym
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku
I Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika w Lubinie
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu – Marysinie
Zespół Szkół Publicznych w Łaszczówce
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis w Łąkach
Szkoła Podstawowa nr 3 w Łęczycy
Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy
ZS Nr 3 RCKU im. Stanisława Staszica w Łosicach
Gimnazjum MIKRON w Łodzi
Szkoła Podstawowa nr 199 w Łodzi
Zespół Szkół Salezjańskich im. Ks. Bosko w Łodzi
Zespół Szkół w Malawie
szkoła Podstawowa w Małkowicach
Szkoła Podstawowa im. Pierwszej Kadrowej w Mąkolnie
Zespół Szkół w Międzybrodziu Bialskim
Gimnazjum nr 2 w Mikołowie
Szkoła Podstawowa w Wicimicach z siedzibą w Modlimowie
Szkoła Podstawowa w Mszczonowie
Gimnazjum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Murowanej Goślinie
II Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Staszica w Nakle nad Notecią
Zespół Szkół im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie
Zespół Szkół w Nowym Dworze
Zespół Szkół nr 1 im KEN w Nowym Sączu
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Nowym Targu
Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrazowie
XI LO w Olsztynie
Samorządowy Zespół Szkół nr 2 w Opatowie
Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Oporowie
Szkoła Podstawowa w Osiecznej
I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce
Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka w Ostrzeszowie
Zespół Szkół w Ozimku
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach
Gimnazjum nr 5 w Pile
Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Piotrowicach
Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. INKA w Podjazdach
Zespół Szkół Pokrzydowo
Szkoła Podstawowa w Pomlewie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zawsze Razem w Poznaniu
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu
Zespół Szkół Specjalnych 110 w Poznaniu
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku
II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu
Gimnazjum Publiczne w Przezmarku
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu
Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku
Zespół Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Radziejowie
Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Rudzie
Zespół Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawla II w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
LO im.Noblistów Polskich w Rydułtowach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach
Gimnazjum nr 1 w Sandomierzu
Szkoła Podstawowa nr 4 w Sandomierzu
Szkoła Podstawowa w Sewerynowie
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siecieniu
Zespół Szkół Integracyjnych w Siemianowicach Śląskich
SP 1 Siemiatycze im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej
Zespół Szkół nr 1 im. Jose de San Martin w Sierpcu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrbeńsku
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Słupcy
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
Szkoła Podstawowa w Sobowidzu
Gimnazjum nr 14 w Sosnowcu
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku
Gimnazjum nr 4 w Suwałkach
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
Zespol Szkol Technicznych im. H. Cegielskiego w Śremie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Tarnawie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Toruniu
ZSZG w Trąbczynie

Gimnazjum im. kard. S. Wyszyńskiego w Troszynie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie

Zespół Szkół w Tuchowiczu

Gimnazjum nr 2 Tuszyn

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Tychach

21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie
AS – Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Warszawie
CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Limanowskigo w Warszawie
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Argonaut
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro w Warszawie
Niepubliczne Liceum Plastyczne Fashion Show School w Warszawie
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych w Warszawie
Specjalny Ośrodek Wychowawczy TPD Helenów
Szkoła Podstawowa nr 26 w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej w Warszawie
XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Warszawie
Zespół Szkół Integracyjnych nr 75 w Warszawie
Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2 w Warszawie
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 w Warszawie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. S. Mikołajczyka w Wągrowcu
Zespół Szkół w Wicku
Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Wielkiej Wsi
ZS nr 3 im. M.Kopernika w Wieluniu
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wieszczętach
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiskitkach
Technikum Nr 3 w Wodzisławiu Śląskim
Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie
Zespół Szkół w Woli Skromowskiej
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT we Wrocławiu
Prywatne Gimnazjum Językowe Parnas we Wrocławiu
Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 80 we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 82 we Wrocławiu im. Budowniczych Wrocławia
Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach
Technikum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wyszkowie
Zespół Szkół Nr 3 im. J.Kochanowskiego
Zespół Szkół Nr 3 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wł. Broniewskiego w Zambrowie
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
Zespół Szkół Społecznych w Zamościu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zbąszynku
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zielonce
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Stanisława Staszica w Złotowie
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Żarnowcu
Gimnazjum nr 4 w Żorach
Hufiec ZHP Żory
Szkoła Podstawowa nr 1 Żory
Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera
Zespół Szkół nr 8 w Żorach
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
Zespól Szkół Publicznych Nr 7 w Żyrardowie
Gimnazjum nr 3 im. C. K. Norwida w Żywcu
Centrum Nowoczesnej Edukacji

 

 

Partner Merytoryczny

Główny Partner

Lider Projektu

Patronat Projektu